Připraví ji kila navíc o partnera?

Po těhotenství trpí herečka Marie Doležalová (31) stále nadváhou. Marie se poslední dobou neukazuje ve společnosti asni se svým přítelem Markem Zelinkou (32), což by mohlo být právě kvůli jejímu vzhledu, se kterým možná není úplně spokojená.

Také vás může zajímat ...

Tichá herečka se po soutěži Stardance stala velmi populární a žádanou. Dokonce uchvátila několik známých osobností, pohybujících se ve světě modelingu. Vždyť v té době se do ní zakoukal i její partner Marek v soutěži Stardance, kterou vyhráli před třemi lety.

Letos se jim narodila dcerka Alfréda a s Doležalovou to šlo najednou z kopce. Éra modelky je pro herečku v současné době určitě ta tam. A Zelinka se neustále pohybuje kolem nádherných tanečnic, kterým by přeci jenom nemusel dlouho odolávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama