Připravila se o miliony korun!

Zatímco jiní herci mnohdy o pořádnou roli či příležitost dlouho nezavadí, Libuše Šafránková má opačný problém. Zajímavé nabídky přicházejí, režiséři i fanoušci o ni mají stále obrovský zájem, ona sama však o takovou pozornost příliš nestojí.

Velké zklamání

Také vás může zajímat ...

A nepřesvědčí ji ani peníze. Nejdůležitější je pro ni zdraví a rodina, zejména pak vnoučata, s nimiž tráví mnoho času. Situace už dospěla tak daleko, že někteří, byť by rádi s Libuškou spolupracovali, už ji pro jistotu ani neoslovují. Tuší, že by stejně odešli s nepořízenou. Herečka si tak zavírá dveře k zajímavým rolím. Znamená to snad, že už herectví definitivně pověsila na hřebík?

Koncem srpna se objevila informace, která fanoušky Libuše Šafránkové velmi mrzela. Všichni se totiž těšili na hvězdně obsazenou pohádku Princ Mamánek, kde měla zazářit nejen ona, ale i její manžel Josef Abrhám (80). Všechno je ale rázem jinak a v roli královny se legendární herečka i přes své sliby neobjeví. Přitom autor scénáře, Jan Budař (43), psal role hercům přímo na tělo.

Nejprve je oslovil a až poté začal na scénáři pracovat. „Když nám Honzík s manželem volal, nadšeně jsme kývli na roli krále a královny,“ uvedla před čtyřmi lety Šafránková.

Nakonec si ale královnu zahraje Hana Maciuchová (74), která médiím tento fakt osobně potvrdila.

Nakonec vycouvá

Proč představitelka Popelky roli vzdala není jasné, v každém případě tím zklamala své fanoušky a připravila se o spoustu peněz. Scénář, kdy Šafránková nejprve na roli nadšeně kývne a pak z projektu vycouvá, se opakuje. Stalo se tak třeba v případě kultovní české komedie Účastníci zájezdu z roku 2005. Jednu z hlavních rolí měla ztvárnit s Jaromírem Hanzlíkem (72).

Takřka na poslední chvíli měla ale herečka domluvenou roli odmítnout s tím, že si to rozmyslela.

Nakonec oba nahradili Eva Holubová (61) a Bohumil Klepl (62).

Nevzala Most!

Před časem také vyšlo najevo, že si měla rozmyslet i natáčení velmi úspěšného seriálu Most!. Nyní připravuje Pavel Trávníček (69) s manželkou Monikou (34) pořad Popelka a princ přijedou k vám k životnímu jubileu herce, Šafránkovou ale prý raději ani neoslovili, protože jim bylo jasné, že by je odmítla.

Pořad zachránila Eva Hrušková (68), která si rovněž zahrála Popelku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...