Připravila se o statisíce!

I když je momentálně Mahulena Bočanová (52) údajně zadaná, už delší dobu zajišťuje sebe a dceru Márinku (18) především sama. A to samozřejmě není vůbec snadné. I proto asi bylo pro Mahulenu velmi složité odmítnout roli v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, díky které si soutěžící přijdou na pořádný balík peněz.

Také vás může zajímat ...
Márinka potřebuje nepřetržitou péči.

„Neměla jsem odvahu to zkusit, ale moc mě ten pořad baví a nevynechám žádný díl,“ prozradila Bočanová, kterou přitom mohl pořad zajistit na několik měsíců dopředu. Mahulena se ale spíš soustředí na krátkodobé projekty, aby byla co nejvíce k dispozici své dceři.

Ta ačkoli je plnoletá, potřebuje vzhledem ke svému handicapu nepřetržitou péči, a to není vůbec snadné skloubit s prací..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...