Připravte se na chladné dny

Péče o rty

Také si podvědomě pořád olizujete rty? Máte je drsné a popraskané? Mohou za to extrémní teploty, proto rtům věnujte velkou pozornost. Pořiďte si balzám na rty s vysokým obsahem rostlinných olejů nebo přírodní výživnou mast.

Také vás může zajímat ...

Vysušený obličej

Myslete i na obličej, který vám za chladných dnů ošlehává vítr, déšť anebo sníh. Alespoň jednou týdně si nezapomeňte udělat avokádovou masku. Vydlabejte avokáda dužinu a rozmačkejte ji, co nejvíc můžete. Naneste na obličej a dekolt, nechte ji dvacet minut působit a pak ji pomocí kosmetických tampónu odstraňte.

Sametové ruce

V zimě určitě budete mít kvůli mrazu vysušené ruce.

Kupte si proto výživný krém s mandlovým olejem a mažte si je několikrát denně. Dvakrát týdně si také udělejte olejovou lázeň. Do větší misky nalijete vlažný olivový olej, přidáte lžíci medu a lžičku citrónové šťávy.

Ponořte si ruce do lázně alespoň na 15 minut. Dodáte potřebnou hydrataci nejen jim, ale i nehtům.

Nedrážděte pokožku zbytečně

Ve sprše používejte jen sprchové gely, které nevysušují a nedráždí kůži. Používejte pouze přírodní sprchové gely bez parfemace a s hydratační složkou.

Po každém sprchování se namažte výživným tělovým mlékem, bambuckým máslem nebo kokosovým olejem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...