Připravte si doma zázračný elixír

Pokud máte pocit, že vaše plíce potřebují ozdravnou kúru, nebo jste kuřáci, a chcete zmírnit následky tohoto zlozvyku na své dýchací cesty, můžete si doma uvařit elixír z kurkumy. Jeho příprava je velmi jednoduchá.

Také vás může zajímat ...

Do 1 l vody přidejte 400 g cukru krupice nebo domácího medu a nechte zvolna vařit. Po chvilce do hrnce nasypte 2 lžičky sypké kurkumy, malý kousek čerstvého oloupaného zázvoru nakrájeného na kolečka a 400 g pokrájené cibule.

Pak vše znovu vařte, dokud se neodpaří polovina vody. Zbytek důkladně rozmixujete a máte hotovo. Uchovávejte v ledničce a užívejte ráno a večer 1 polévkovou lžíci nalačno. Díky přidanému zázvoru má tento elixír vynikající antiseptické a protizánětlivé účinky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...