Připravte svou pokožku na první sluneční paprsky

Toužíte být krásně opálená rychleji než ostatní? V tom případě je skvělou volbou SUN Aktivátor opalování s tyrosinem, kakaovým máslem a provitaminem B5 (D-panthenolem) pro všechny typy pokožky. Používá se před opalováním, a to i v soláriu.

Také vás může zajímat ...

Tyrosin je totiž stimulátor melaninu, který urychluje proces opalování. Aktivátor také prohlubuje bronzový odstín pokožky, hydratuje ji, zabraňuje nadměrné ztrátě vody a posiluje její přirozené obranné mechanismy.

Pokožka tak získává přirozený odstín, je vyživená a pružná. Více se dozvíte na www. ziajaprotebe.cz. Použití je snadné Naneste přípravek rovnoměrně na pokožku. Na ochranu kůže použijte přípravek na opalování s příslušným ochranným SPF faktorem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...