Připravuje se na dramatický rozvod?

Už dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že zpěvačka Marta Jandová (44) asi neprožívá příliš šťastné období, co se milostného života týká, i přes to, že se tvářila jako rozzářené sluníčko. Zdá se ale, že za jejím úsměvem byly pouze pracovní úspěchy a doma to není žádná sláva.

Na fotkách a na videích už nehýří tolik energií a optimismem jako dříve. Je totiž velmi pravděpodobné, že drsná krize nebyla zažehnána a manželství s gynekologem Miroslavem Vernerem (41) už bude opravdu brzy pouze minulostí.

Také vás může zajímat ...
Jandová přiznala, že s manželem nenacházejí příliš společného volna.

Je stále v jednom kole V současnosti se totiž více něž kdy předtím potvrzuje, že manželé na sebe nemají vůbec čas, a proto ani pomalu nenajdou společnou řeč, aby vyřešili konflikty, které je provázejí.

Marta je v jednom kole a domov pro ni asi není zrovna prioritou. Fanouškům se chlubí jedním vystoupením za druhým a navíc ještě všechny šokovala tím, že začala natáčet vlastní televizní show, kam si zve hosty.

Když se sečte jedno s druhým, na manžela a dcerku Marušku (6), která letos nastoupila do první třídy, asi nemá příliš času. Zahání smutek po dítěti? A to ještě před nedávnem mluvila o tom, jak by si přála další dítě.

V nahrávacím studiu je pomalu jako doma.

Lítají kvůli tomu u nich doma talíře? Není totiž dodnes jisté jestli by další vytoužený potomek zahnal Martiny choutky po práci, nebo jestli je to naopak. a ona se pracovním kolotočem nezaměstnává tolik proto, že chce zapomenout na dusno, které doma panuje.

Tím vším se ale může celá komplikace ještě vyhrotit. Maruška si totiž prý sourozence nepřeje a pokud její maminka bude dávat ještě více najevo, že by si přála další miminko, a pak ještě tráví hodně času v práci, jejich vztah může být narušen.

A možná, že už do toho začal pořádně zasahovat taky Verner, který kdysi dokonce zůstal na mateřské dovolené místo své manželky. Přichází i o fanoušky Situace se Martě ale nekomplikuje pouze doma, ale také s fanoušky.

Zpěvačka byla vždy velmi oblíbená a to nejen díky svému talentu a sympatické povaze, ale i proto, že je dcerou slavného zpěváka Petra Jandy (77). Jenže teď si svou reputaci poškodila právě novým pořadem Marta.

Diváci se do ní pustili pořádně zostra a nešetřili kritikou. „Hroznější pořad jsme snad neviděli. Marto, zpíváš krásně, v porotě jsi byla taky fajn, ale tohle, prosím, ne“, zněl například jeden z komentářů.

Spekulovalo se, že k Noidovi citíla přece jen něco více

Jak ale celá situace zacvičí se zpěvaččinou psychikou? Vždyť byla do teď zvyklá, že ji lidé zbožňují a ke svým fanouškům se mohla obracet v době, kdy se cítila smutná kvůli osobním věcem. Dá se tedy snad předpokládat, že se Jandová svého pořadu brzy vzdá?

Čekají ji krušné časy Je ale jasné, že Marta už dlouho nedokáže utíkat před svými problémy a bude muset rozhodnout, co je pro ni v životě priorita.

Verner už asi dost dlouho ustupoval tomu, že je Jandová neustále v práci a rád už by svou ženu viděl doma a ne naopak ještě při natáčení pořadu. Navíc ještě není vůbec jisté, zda překonali spekulace o tom, že Marta začala vnímat svého kolegu Václava Noida Bártu (38) více než jen jako kamaráda.

Obdivovatelé si přejí, aby zůstala jen u zpěvu a na televizi se vykašlala.

Bude zajímavé sledovat, jak se zpěvačka k celé situaci postaví. Je však více než jisté, že pořad se na televizních obrazovkách asi příliš neohřeje. Možná, že to ale bude nakonec pro Jandovou i její rodinu ta lepší varianta a ona se bude moci opět věnovat jen zpívání a alespoň jí zbude čas na urovnání rodinné situace a školní povinnosti Marušky.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...