Priscilla Presley: Zaměstnává Čechy!

Praha nebude chybět

Slavná exmanželka show pouze moderuje.

Kdo by si kdy pomyslel, že exmanželka slavné pěvecké legendy ELVISE PRESLEYHO (†42) se zamiluje do Českého národního symfonického orchestru? A je to tak. PRISCILLA PRESLEY (72) si ho oblíbila natolik, že se rozhodla pro společné turné po Evropě. Jak k tomu došlo? Dostala na český orchestr doporučení po jeho loňském úspěchu s hudbou, kterou nahrál pro Oscarem oceněný film Osm hrozných.

Stačilo, aby si ho herečka jednou poslechla, a bylo rozhodnuto. Presley vyráží do osmi evropských zemí, kde s orchestrem zahrají největší Elvisovy hity, které zpěvák bude zpívat ze záznamu právě na doprovod orchestru. Jednou ze zemí, kam turné s názvem The Wonder of You zamíří, bude také Praha. Priscilla se podle svých slov do naší metropole velmi těší.

„Pořád slyším, jak je Praha krásná a kolik úžasných věcí je v ní k vidění,“ řekla Presley.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...