Přišla během těhotenství manželovi na nevěru?

Jak dlouho vydrží bez hraní a slávy pouze doma na mateřské?

Z ambiciózní herečky se pomalu stává žena tvořící svému manželovi zázemí. Doplatí Veronika Arichteva (34) na to, že se vzdala práce, a bude nakonec na všechno sama?

Čas neúprosně ubíhá a porod herečky ze seriálu Slunečná Veroniky Arichtevy (34) se blíží. Hlavně kvůli tomu se sympatická tmavovláska postupně vzdává všech složitějších pracovních závazků a chce se nyní už plně soustředit jenom na narození svého prvního potomka.

Také vás může zajímat ...

Těhotenství plné bolesti

A asi dělá dobře, jelikož i když ji prý netrápí těhotenská nevolnost, má problémy se zády a také ji bolívá hlava. Snaží se to ale řešit a věří, že se to bude postupem času zlepšovat. „Zkouším magnesium, fyzioterapie a přidala jsem ‚čínu‘. Chodím na akupunkturu.

A teď jsem dostala jehličky i na ty bolesti hlavy,“ prozradila, jakým způsobem se snaží na své „bolístky“ vyzrát.

Brzy ji čeká nová životní kapitola

Každopádně už nyní ale Veronika patrně dobře cítí, jak se její život pomalu obrací vzhůru nohama. Čeká ji období, kdy největší starostí už nebude, jestli se k ní pohrnou lukrativní nabídky a bude o ni zájem, nýbrž péče o malé miminko, které zanedlouho přijde na svět. A není vyloučeno, že na to bude převážně sama. S manželem Biserem Arichtevem (43) si totiž údajně žijí na vysoké noze, zvykli si na jistý standard, a pokud z něj nebudou ochotni slevit, bude se režisér patrně muset pořádně snažit, aby zvýšené náklady prostřednictvím své práce pokryl.

Bude muset dřít

A to může být samozřejmě spojeno s tím, že své profesi pak bude věnovat víc času než v minulosti a péče o dítě a domácnost zbude na Veroniku. A jelikož bude Biser mimo domov pravděpodobně trávit mnoho času, může dojít k tomu, že někdy přeskočí jiskra mezi ním a nějakou z hereček. A i když tak má doma krásnou manželku, která mu brzy porodí potomka, není vyloučeno, že ho něz nich okouzlí.

Obecně totiž platí, že režiséři bývají pořádní proutníci.

Arichtev sice dlouhodobě působí jako spokojený manžel, ovšem těžko říct, co s ním proměna Veroniky ze sexy herečky v matku od rodiny udělá.

Přestane manžela zajímat?

Třeba už ho nebude tolik přitahovat a on začne toužit po dobrodružství. A jelikož některé herečky jdou kvůli své vysněné roli klidně i přes mrtvoly, klidně ani nemusí přijít první impulz z jeho strany. Pokud třeba jednoho dne přijde do práce otrávený ze začínajícího stereotypního rodinného života a „nějaká taková“ mu bude nadbíhat, neovládne se, a nevěra bude na světě.

A jelikož Veronika bude v nejbližší době nejspíš hlavně doma, klidně se o tom nemusí nějakou dobu dozvědět. Není ale vyloučeno, že Arichteva některé své kamarádky herečky pověřila tím, aby občas zkontrolovaly, jestli se nějaká žena nepokouší s jejím Biserem flirtovat.

Určitě pro ni totiž bude důležité, aby byla nejen ideální maminkou, ale také partnerkou, kterou nebude mít potřebu za žádných okolností vyměnit. A to ani v době, během které si moc milostných radovánek patrně neužijí a kdy mu třeba i někteří kamarádi budou radit, aby si užil někde bokem a domů se vrátil jako ten poslušný, milující manžel, který by se pro rodinu rozkrájel.

I jeden nevinný zálet by ho mohl stát vše

Pravdou ale je, že pokud by si režisér takový přešlap přece jen neodpustil, může rázem přijít nejen o krásnou manželku, ale i o rodinu. Vždyť si Veronika rozumí i s jeho synem Teodesiem (11), a to tak dobře, že se poslední dobou poměrně často objevuje na jejích profilech na sociálních sítích.

Pokud tedy někdy bude mít Arichtev touhu užít si bokem, možná ho právě to vše, co je ve hře, přesvědčí, aby si nechal zajít chuť. A raději znovu sám sobě řekne, jaké že to má štěstí, že právě on chodí s tak krásnou ženou, která nedá spát tisícům mužů po celé zemi.

A navíc to vypadá, že s ním není z vypočítavosti, ale z opravdové lásky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...