Přišla nejen o lásku, ale i o dceru!

Nechce zůstat sama a kontaktu s muži se nebrání.

Ačkoli už Ivana Jirešová (42) nežije s partnerem Milanem Štědrou (36) několik měsíců, veřejnost se o tom dozvěděla až těsně před vánočními svátky. Bohužel vztah s movitým podnikatelem měl pro ni být absolutně neúnosný a musela ho ukončit.

Zjistila, že je to egoista? Mělo to být především proto, že herečka cítila, že se Štědra chce po jejím boku zviditelnit a jejich vztah tak není o lásce, jak si zpočátku myslela. Sice dlouho nezůstala sama, jelikož si ke konci uplynulého roku měla užívat s fešným Mužem roku Jiřím Kmoníčkem (25), ale ani z tohoto milostného románku nakonec nic nebylo.

Také vás může zajímat ...

Zůstala úplně sama Aby toho nebylo málo, tak od ní údajně také v závěru roku odešla její dcera Sofie Frida (14), a to ke svému otci Ondřeji Höppnerovi (54). „Já mám určité požadavky, a jakmile po ní něco chci, jsem nepřítel,“ poodkryla tajemství svého vztahu se Sofií Fridou, která jí ráda vzdoruje. Bohužel ji to ale trápí víc, než dává veřejně najevo.

Ono přijít v krátkém sledu o partnera, milence a také o vlastní dceru je kombinace, která zamává i s tou nejsilnější ženou na světě.

Naštěstí drží Ivanu nad vodou její kolegové a samozřejmě práce, které má naštěstí údajně dostatek.

Sama ale prý zůstat nechce, a proto se kontaktu s muži nebrání. Rozhodně to ale neznamená, že půjde po hlavě do vztahu s prvním chlápkem, co o ni projeví zájem. A už vůbec ne po tom, co v minulém roce prožila.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...