Přišla o partnera a teď i o dceru?

Poslední dobou se na ni skutečně všechno sype ze všech stran. Herečce Ivaně Jirešové (42) se smůla lepí na paty, co se osobního života týče. Přednedávnem se provalil její rozchod s podnikatelem Milanem Štědrou (36), se kterým se těžce vyrovnávala.

Po dlouhé době měla totiž po svém boku někoho, o koho se mohla opřít. A aby toho neměla málo, začaly ji trápit problémy s dcerou Sofií (14), která si prochází silnou pubertou.

Také vás může zajímat ...

Všechno si na ní vybíjí

Už delší dobu svádí Ivana s dcerou takový tichý boj. Sofie si totiž umanula, že se chce stát herečkou, stejně jako maminka, Ivana to však ihned zakázala a neměla z toho radost. To Sofii vyvedlo z míry, čekala od maminky naopak radostnou reakci. Podle Jirešové není herectví stabilní zaměstnání a byla by ráda, kdyby to dceři dokázala vymluvit.

Sofie je však tvrdohlavá a s maminkou kvůli své budoucnosti často diskutuje. Ivana už ale hádky s dcerou nejspíš nezvládala a stejně to cítila i Sofie.

Je to pro ni poslední kapka?

Proto se dcera rozhodla nějaký čas žít u otce Ondřeje Höppnera (54), kde pobývala půl roku. Poté se vrátila k mamince. Hádky však podle všeho neustaly, ba naopak mají být ještě horší.

Je chování dcery pro Ivanu už skutečně poslední kapka? Možná i kvůli stresu z dcery se jí rozpadl vztah, na kterém tak lpěla. I když je Jirešová nejspíš nervově na pokraji sil, pořád věří, že dcera z puberty vyroste a všechno bude lepší. Do té doby se ale bude muset obrnit trpělivostí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...