Přišla o vše, co v životě milovala?

Zůstane bez lásky i bez peněz? IVANA JIREŠOVÁ (43) se tváří, jako že se nic neděje, ale ve skutečnosti se trápí. Má strach, že přijde o všechno, co si musela tvrdě vybojovat

Měla všechno, co si jen mohla přát. Milujícího partnera, krásnou a zdravou dceru i práci, kterou jí každý záviděl. Brzy ale Ivana Jirešová (43) nebude mít nic. O všechno postupem času přišla.

Také vás může zajímat ...

A dokonce to vypadá, že zcela rezignovala na to, aby s tím něco udělala. Došly jí síly v pracovním i osobním životě. A tak teď nežije, ale spíše přežívá. Jaké neštěstí Ivanu potkalo?

Řítí se na ni jedna katastrofa za druhou

Když se před pár týdny dozvěděla od vedení soukromé televize, že končí seriál, v němž hraje jednu z hlavních postav už patnáct let, zhroutil se jí celý svět. Řeč je samozřejmě o Ordinaci v růžové zahradě.

Přirostla jí k srdci stejně jako mnoha dalším kolegům. Teď ale mají smůlu, neboť seriál v příštím roce končí, proto se většina z nich ocitne rázem bez práce. Jirešová do poslední chvíle doufala, že dostane nabídku hrát v novém seriálu, který televize chystá, ale dosud ji nikdo oslovit neměl.

Z tohoto důvodu ji přepadají chmury, má strach, že nebude mít peníze na placení složenek ani chod domácnosti. Našetřeno prý totiž moc nemá. A na hledání nové práce nemá vůbec chuť.

Kdo jí zlomil srdce?

Musí totiž řešit pro ni ještě mnohem aktuálnější a závažnější problémy. Jirešová, jak už naznačovala začátkem roku, si přestala rozumět s jedinou láskou svého života, dcerou Sofií Fridou (15), kterou má s bývalým partnerem, novinářem Ondřejem Höppnerem (55).

Sofie začala více tíhnout ke svému otci ve chvíli, kdy si začala procházet pubertou. Najednou matku odmítala a sabotovala všechny její snahy o to, aby byla šťastná a nic jí nechybělo. Maminka pro ni rázem byla úhlavním nepřítelem.

Proto začala víc času trávit s tatínkem a k mámě se jí vracet vůbec nechtělo. Jirešové to zlomilo srdce. Myslela si, že Sofie vždycky bude její holčička, a ona pro ni bude tou nejdůležitější osobou v životě. Nestalo se tak a herečka má strach, že už to nepůjde spravit.

Dcera už má svoji vlastní hlavu a matku nenechá do ničeho mluvit. Naopak dá na názor svého otce. Ten své dcerce údajně nic nezakazuje, nepřikazuje jí, nemluví jí do života, zkrátka nechává ji žít tak, jak sama uzná za vhodné. Možná proto má Sofie momentálně raději otce.

Odmítala vyslyšet jeho prosby

Sofie je však jediný člověk, na kterém jí v životě záleží. Ten druhý ji totiž před několika měsíci opustil. Na konci roku 2019 se s ní totiž rozešel muž, kterého neskutečně milovala. Dalo by se říct, že na něm byla doslova a do písmene závislá.

Řeč je o podnikateli Milanu Štědrovi (37). Nejdřív na něj pěla jenom samou chválu, ale o pár měsíců později nečekaně obrátila. Za rozchod si prý ale herečka mohla sama, nikoli Štědra, jak údajně tvrdila. Nechtěla s ním totiž podnikat nic, u čeho by nebyla její dcera.

Odmítala s ním podle všeho jet i na dovolenou. Údajně její dcera dělala jejímu partnerovi jenom samé naschvály, podle všeho si nepřála, aby s ním Ivana zůstala. Jemu pak samozřejmě došla trpělivost a herečku poslal k vodě.

S tím však Ivana rozhodně nepočítala a měla se snažit Štědru přesvědčit, aby se k ní vrátil. Bohužel však neúspěšně. Zklamání a beznaděj tak musela léčit jiným mužem.

Je vážně nemocná?

Několik týdnu proto údajně randila s modelem Jiřím Kmoníčkem (25). Žádná velká láska se z toho ale nezrodila. Jak vztah rychle začal, tak rychle i skončil. To vše se odehrálo na začátku minulého roku, od té doby má být Ivana sama.

Marně se snažila najít si náplast na bolavou duši, v tom jí nepomohla ani světová pandemie. Navíc v posledních měsících také hodně zhubla. Mnozí její kolegové, ale i fanoušci se proto začali ptát, zdali náhodou není vážně nemocná.

Změnila se k nepoznání

Když má letos tolik starostí a nic se jí nedaří, nebylo by se čemu divit, kdyby ji to nějak psychicky, možná i fyzicky poznamenalo. Navíc všichni moc dobře vědí, že Jirešová už kdysi nemocná byla. A rozhodně to nebyla žádná prkotina.

V osmnácti letech prodělala rakovinu děložního čípku, proto se od té doby hlídá, aby se nemoc nevrátila. Sama Jirešová se prý ke svému zdravotnímu stavu nechce vůbec vyjadřovat. I kolegové nápadně mlčí. Proč šla její hmotnost tak rapidně dolů?

Nakonec měla promluvit jedna z jejích blízkých kamarádek. Ta prozradila, že Jirešová skoro nejí kvůli množství starostí, které se na ni ze všech stran valí. Údajně má snad i docházet ke svému psychologovi, protože se bojí, aby nedostala deprese, stačí, že už trpí vleklými úzkostmi.

Problémy se však odrazily i na tom, jak vypadá celkově. Ještě před rokem by jí nikdo nehádal ani pětatřicet a dnes prý podle některých fanoušků, kteří ji v poslední době viděli, vypadá téměř na padesát.

Zoufale shání nového chlapa

Myslela si, když rok 2020 nestál za nic, vše se ihned s příchodem toho nového jako mávnutím kouzelného proutku změní k lepšímu. S dcerkou se prý neusmířila ani o svátcích, a protože nemůže chodit do společnosti, nemá ani šanci si najít nového partnera.

Říká se o ní, že se v minulém roce snažila seznámit i prostřednictvím seznamky. Neúspěšně. A proto ji čím dál častěji svírá strach, že tu pravou lásku nikdy nenajde a už se podruhé nevdá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama