Přísně utajená svatba Ewy Farne

Další celebritou, které se podařilo dokonale utajit svoji svatbu, je zpěvačka Ewa Farna (25), která si po čtyřletém vztahu vzala dlouhovlasého kytaristu své kapely Martina Chobota (28).

„Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Co víc dodat. Milujte se,“ oznámila malá, avšak urostlá zpěvačka bez bližších podrobností. Jediná fotka, kterou dala „do placu“ je nevěsta s ženichem před jakousi prkennou ohradou, ale kde se celá „paráda“ konala, to se dosud neví. Před časem si změnila jméno na Emma Chobot, což se ale ukázalo jako vtip.

Také vás může zajímat ...

Co ale vtip rozhodně není, je prohlášení, že novomanželé chtějí začít pracovat na dítěti a chtějí holčičku, pro kterou se jménem Emma skutečně počítají.

„Líbí se mi, že spojuje Ewu a Martina,“ svěřila se zpěvačka.

Takhle mladí se dneska umělci přece neberou!
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...