Přísně utajená svatba

Jsou spolu už přes osmnáct let a jejich vztah jim každý jen závidí. Vychovávají společně čtyři potomky a štěstí a láska z nich jenom sálají.

Svatbu dlouho odmítali, nakonec ale přece jenom podlehli

Také vás může zajímat ...

Po celé ty roky, co je Lenka Vlasáková (48) s Janem Dolanským (42), se každý neustále ptal, kdy už ti dva do toho konečně praští. Oba slavní herci ale vždy všem trpělivě vysvětlovali, že žádný papír na stvrzení jejich vztahu nepotřebují, a ve-sele si žili na psí knížku. To se ale změnilo.

Jsou velcí tajnůstkáři

Nedávno fotografové zachytili Lenku s Honzou ve velmi romantickém objetí. Na tom by nebylo nic tak špatného. Nešlo si ale nevšimnout, že se na Dolanského prsteníčku blýská snubní prsten.

Mnozí si ale mysleli, že si možná prstýnky vyměnili jen tak, a tak je ani nenapadlo, že možná tajně posunuli svůj vztah na vyšší úroveň.

Kdo ale pátral dál, přišel na to, že k vážnému kroku opravdu došlo. Podle živnostenského rejstříku je totiž z Lenky Vlasákové od konce července novopečená paní Dolanská! Veselku se jim tak podařilo dokonale utajit a nejspíš proběhla jen v rodinném kruhu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...