Přistižen s jinou ženou

Se svou manželkou Markétou (58) je moderátor Marek Eben (61) ženatý už téměř sedmatřicet let a vždy jí byl takovou oporou, jakou by měl každý muž své drahé polovičce být. Nedávno byl ovšem moderátor, jenž byl vždy vnímám jako vzor ctnosti, přistižen na schůzce s ženou, která ani trochu Markétu nepřipomínala.

Také vás může zajímat ...

Nedovolujeme si sice spekulovat o tom, že by mezi ním a onou neznámou snad mělo být něco více, ovšem cizí si prý rozhodně nebyli. Spíše se ale jednalo o přátelské, případně obchodní setkání. Společné chvilky si v kombinaci s dobrým obědem náramně užili a působili jako dvojice, která se stýká poměrně pravidelně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...