Přistižen s milenkou? Chystá se rozvod!

I ve svém věku má umělec František Ringo Čech (76) choutky na mladší ženy a stále zůstává tím nenapravitelným sukničkářem. Není tedy divu, že jeho manželka Magda (72) si prý jednoho krásného dne sbalila kufry a odešla od něj.

Budou se spolu rozvádět, nebo jak to vlastně mají? „Pořád je to moje žena. Jenom bydlíme každý někde jinde. Jsme spolu skoro třicet let, takže je to velmi kvalitní sestra. Na chalupě, kde se staráme o vnuky, spolu vydržíme dva tři dny.

Také vás může zajímat ...

Po tu dobu je všechno v pohodě. Rozvádí se jenom amatéři, jak říkal doktor Plzák,“ tvrdil Ringo. Není hudebníkovi po večerech smutno? Prý ani ne, jelikož se nedávno dvořil mladé barmance a snažil se s ní flirtovat, jenže majitel baru si na něj došlápl.

Údajně mu řekl, aby se s ní nevybavoval a radši jí nabídl rovnou peníze. To ovšem Ringa docela zarazilo, takže raději hned odešel pryč..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...