Přítel jí dal kopačky?

S přítelem se objevila ve společnosti.

Jedna z hlavních hvězd seriálu Slunečná, Bára Jánová (31), se má v poslední době chovat divně. Fanouškům se zdá ještě hubenější než kdy předtím a zajímá je tak, jestli se v jejím životě něco neděje.

Jánová přitom narážky na svoji postavu už nemůže vystát. „Už odmalička mě trápila moje váha. Neustále mi někdo říká, jak jsem hubená. Ale já mám zrcadlo,“ řekla rozrušeně herečka.

Také vás může zajímat ...

A aby toho neměla málo, nejspíš se s ní rozešel přítel Vítězslav Bečka (26). Dřív totiž Bára přidávala na svůj profil na sociálních sítích jednu zamilovanou fotku za druhou, a najednou nic.

Zbyly jí na lásku jen smutné vzpomínky?

Možná se teď vypořádává s bolestným rozchodem, což by vysvětlovalo její podivnou náladu. Její fanoušky například vyděsilo, když Jánová přiznala, že si každé ráno vykuřuje byt šalvějí. Její oblíbenost den ode dne klesá a kdoví, jestli po Slunečné dostane ještě nějaký pořádný kšeft.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...