Příteli dala nůž na krk!

Složitým obdobím prochází Simona Babčáková (46), kterou můžete znát ze seriálu Comeback. Dlouho nezadaná herečka totiž doufala, že v Janu Adensamovi (42) našla osudového muže. Ovšem teď už prý pochopila, že s ní hrál nepoctivou hru.

Také vás může zajímat ...
Jan musí sekat latinu. Dostal drsné ultimátum

V soukromí jí měl vyznávat lásku, ovšem jak se dostal z jejího dohledu, údajně mu nedělalo problém tokat s úplně cizími ženami, a dokonce se s nimi prý i držel za ruku. A jelikož Simona o takového muže nestojí, údajně dala svému partnerovi jasné ultimátum.

Buď ji přestane ponižovat, nebo se jejich vztah stane minulostí. Od té doby údajně Adensam seká latinu a Simonu si dokonce předchází.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...