Přítelkyně Jima Carreyho neunesla rozchod a předávkovala se léky!

Krutými depresemi trpěla Cathriona už před vztahem s hvězdou.

Herec Jim Carrey (55) si jako většina filmových hvězd prožil více vztahů. Jeden z posledních, s irskou maskérkou Cathrionou White (+30) ale skončil tragicky.

Možná vás překvapí, že slavný hollywoodský herec je vlastně Kanaďanem. V žilách má i francouzskou krev, o čemž svědčí původní jméno jeho rodiny: Carrée. A Jim je samozřejmě jen zkratkou, v rodném listu má James Eugene. Dětství měl docela pohnuté, rodina se často stěhovala a jeden čas byl jejich domovem dokonce obytný přívěs.

Svůj komický talent prokazoval už v dětství, kdy se předváděl před spolužáky a svými vystoupeními spravoval náladu rodičům. V Hollywoodu prorazil v roce 1994 díky filmu Maska a od té doby se stal jedním z nejlépe placených herců.

Horší to ale bylo s jeho soukromým životem.

Také vás může zajímat ...

Málem si vzal Bridget!

S číšnicí Melissou Womer (57) se Jim seznámil v době, kdy se zatím stále marně pokoušel prosadit. Nejprve z toho bylo dvouleté přátelství a v roce 1987 se vzali. Měli spolu dceru (díky ní je už dnes Jim sedm let dědečkem). Vztah jim vydržel až do roku 1995.

Za rozvodem stála Jimova nevěra, i když herečka Lauren Holly (53), s níž se seznámil při natáčení komedie Blbý a blbější popírala, že by slavnému herci rozvrátila rodinu. Po rozvodu platil Jim na svoji dceru 25 tisíc dolarů měsíčně. Lauren si vzal, ale jejich manželství nevydrželo ani rok. Schylovalo se ještě i ke třetímu manželství a opět se jednalo o hereckou partnerku.

Tentokrát to byla slavná Renée Zellweger (48), kterou známe z filmu Deník Bridget Jonesové. Své zasnoubení ale pár nakonec zrušil. Rozvody a rozchody určitě bolí, ale dají se nějak překonat. Horší je, když vám partnerka zemře a vy – ať si to připustíte nebo ne – víte, že to bylo kvůli vám.

Právě to se Jimovi stalo s irskou maskérkou Cathrionou White.

Nikdo netušil, že to myslí vážně!

Potkali se – jak jinak – na natáčení filmu. Bylo to v roce 2012 a hned si padli do oka. Trochu na překážku mohlo být, že Cathriona byla členkou scientologické sekty. Hned to Jimovi řekla. Mladá Irka prožívala zrovna nesnadné období. V tom roce jí totiž zemřel na rakovinu otec, ke kterému měla velmi blízko.

Nemohla mu jet ani na pohřeb, protože byla v USA načerno a kdyby odjela do Irska, už by se do Hollywoodu nesměla vrátit. S Jimem to nejprve vypadalo na pěkný vztah, ale zanedlouho se rozešli. Postupně to zkoušeli znovu. Potom ale herec definitivně dospěl k tomu, že se s Cathrionou rozejde. Mladou ženu to zlomilo.

Nejprve propadla krutým depresím a podle vyprávění jejího zahradníka trpěla pocitem, že jí někdo pronásleduje. Celý dům hlídaly bezpečnostní kamery. Cathriona se odhlásila ze sociálních sítí, ale nikdo netušil, že se tím opravdu loučí se světem. Předávkovala se léky a našli ji mrtvou přátelé, kteří jí přišli zkontrolovat.

V dopise na rozloučenou uvedla jasný důvod: po rozchodu s Jimem ztratila smysl života!

Na pohřbu nesl její rakev!

Po smrti Cathriony se zjistilo, že byla vdaná. S manželem ale nežila a měla v úmyslu se rozvést. Přesto musel Jim Carrey čelit trestnímu oznámení z jeho strany, prý za to, že dal Cathrioně nebezpečné léky, které běžně nejsou k sehnání. Jim samozřejmě obvinění odmítl a bránil se mu. Přijel na pohřeb a dokonce nesl rakev s tělem své bývalé milenky.

Novinářům řekl, že to Cathriona byla milá a delikátní irská květinka, která byla příliš citlivá a že jejímu tragickému konci nikdo nemohl zabránit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...