Přítelkyně Vyskočila málem zemřela. Kvůli němu

Hazardoval jen kvůli svým zásadám

Ivan Vyskočil s přítelkyní.

Původně pohodová dovolená, kterou si IVAN VYSKOČIL (70) užíval s přítelkyní ROMANOU (28) v Chorvatsku, se změnila v boj o život a Vyskočil se projevil jako nečekaně velký hazardér.

Romaně se udělalo špatně a začaly ji sužovat silné křeče v břiše. Když se jí ne a ne ulevit, pochopili, že potřebuje okamžitou lékařskou péči. Herec ale odmítl důvěřovat chorvatskému zdravotnictví a jako lepší variantu vyhodnotil urychlený návrat od Česka.

Šlo o minuty

Také vás může zajímat ...

Vyskočil vůbec nehleděl na předpisy. „Cestou přestávala komunikovat, měl jsem o ni děsný strach,“ líčí herec s tím, že to původně chtěl stihnout do plzeňské nemocnice, ale partnerce bylo už tak zle, že skončili v Klatovech. A udělali velice dobře! Podle lékařů šla Romana na sál doslova za pět minut dvanáct.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...