Přivede ho žena na mizinu?

Herec Filip Blažek (47), který momentálně hraje v seriálu Slunečná má slabost pro krásné ženy. A tou jeho manželka Jolana (40) bezesporu je.

Také vás může zajímat ...

A snad ze strachu, aby to tak zůstalo, co nejdéle, a Filip se nezačal třeba poohlížet někde jinde, se svěřuje často do péče plastických chirurgů. Jenže to je opravdu setsakramentsky drahá záliba. No a vzhledem k tomu, že Jolana pracuje jako prodavačka, je více než pravděpodobné, že za operace platí Blažek.

Zákroky, které Jolana podstupuje, stojí Filipa patrně hodně peněz

Manželka má za sebou už minimálně dva velké zákroky, kdy si nechala zvětšit poprsí a taky upravit břicho. V plánu jsou prý ale ještě minimálně další dva zákroky. Je tak otázkou, kde na to sympatický herec vezme finance. Na rozdíl od jiných kolegů mu naštěstí zůstalo alespoň natáčení, ale i tak musí zabezpečit rodinu se dvěma dětmi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama