Přivedla na svět druhou dceru

Říká se o ní, že má velmi výbušnou povahu.

Už několik dní je herečka, známá ze seriálu Comeback, Kristýna Leichtová (34) dvojnásobnou maminkou.

Poté, co před necelými dvěma lety přivedla na svět dceru Dorotku (1), přišla na svět další holčička, kterou Kristýna společně s partnerem Vojtěchem Štěpánkem (36) pojmenovali Rozárka. „Čau Rozárko! Vítej! Máš skvělou mámu i tátu a boží ségru, máš jistotu, že budeš šťastná a milovaná,“ napsala pod fotku z porodnice herečka Michaela Tomešová (29).

Také vás může zajímat ...
Z Vojtěcha Štěpánka udělala šťastného dvojnásobného otce

Kristýna se dostala z nemocnice domů už dva dny po porodu a vše tak evidentně proběhlo naprosto hladce. Ostatně, se Leichtová už stihla pochlubit společnou fotkou se svou druhou dcerou na terase.

Na herečce navíc bylo vidět, jak moc si narozeného miminka užívá. Tak teď už asi jen zbývá, aby konečně, třeba už pár měsíců, došlo i na svatbu, kterou si Kristýna tolik přeje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...