Přivolejte si konečně štěstí

Váš život je skutečně podřízen zákonu přitažlivosti. Přitahujete k sobě to, na co myslíte. Jaké jsou ale ty tři nejsilnější vesmírné zákony přitažlivosti?

Věřte v lásku Člověk plný lásky přitahuje lásku jiných lidí. Většina lidí je šťastná právě natolik, nakolik se rozhodla být šťastná. Proto v sobě nepřechovávejte staré křivdy, zejména pokud jde o bývalé lásky.

Také vás může zajímat ...

Takové pocity na podvědomé úrovni blokují možnost pozitivních životních změn. Neříkejte si, že vám stejně nic nevyjde. Víra v úspěch je hlavní zárukou úspěchu. Z hledání lásky nikdy nedělejte cíl. Skutečná láska k vám přijde sama a přirozeně.

Přestaňte si stěžovat

Šťastní lidé žijí déle. Veškeré procesy těla řídí centrální nervový systém. Odráží se v něm vaše představy o životě a očekávání. Kdo si neustále stěžuje na své nemoci a stále o nich vypráví, podrývá podvědomě vlastní zdraví.

Když říkáte, že máte nějakou nemoc, programujete si ji v sobě. Vaše obavy se mohou záhy naplnit. Negativní poselství poškozuje tělo. Zdraví začíná vnitřním klidem a vyrovnaností a pozitivním vztahem k životu jako takovému.

Nikdy neříkejte nikdy

Peníze nepřinášejí štěstí, to štěstí přináší peníze. Pocit štěstí zvyšuje vaši výkonnost. Nejprve tedy usilujte o štěstí, klid a vyrovnanou mysl. Je třeba věřit v úspěch a vaše víra jako magnet úspěch přitáhne.

Neříkejte, že se z dluhů nikdy nedostanete nebo dobrou práci nikdy nenajdete. Jsou to těžké závory na cestě ke skutečnému úspěchu. Nikdy si nešetřete peníze s myšlenkou „co kdyby“, jinak riskujete, že se onoho „co kdyby“ rychle dočkáte.

Volte nějakou šikovnější formulaci. Třeba: „Na nečekaná překvapení“..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...