Přivydělává si reklamou

I když se herečka Zlata Adamovská (61) tváří, že ji konec seriálu Ordinace v růžové zahradě nijak finančně neohrozí, její činy mluví jinak.

Už teď si totiž shání nějaká zadní vrátka, která by jí přinesla výdělek. Dělá nově reklamu na nejmenovanou krabičkovou dietu, kterou i sama vyzkoušela. Údajně jí vyhovovala, a proto se rozhodla ji propagovat a také z ní něco vytěžit.

Také vás může zajímat ...

Fanynky na Adamovskou pochopitelně dají, ta by přece nepropagovala něco, čemu by sama nevěřila. Díky tomu si herečka může říct o pořádně tučný honorář. Nejsou to sice statisíce, které brala měsíčně v Ordinaci, ale pro začátek jí to určitě postačí.

Doporučuje ženám krabičkovou dietu

V minulosti se přitom Zlata všemožným reklamám a propagacím celkem bránila, chtěla se věnovat především televizní a divadelní tvorbě. Když to teď ale není možné, asi bere všechno, co se jí nabídne. Hlavně že jí to zvedne příjmy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama