Přiznal, čím ženu štve

Jejich vztah asi není tak harmonický, jak se může zdát.

Zpěvačka Hana Zagorová (74) sice na svého manžela Štafana Margitu (64) pěje chválu, ale jak už to tak bývá, o jeho negativních vlastnostech příliš nemluví. On ale udělal změnu a svěřil se s tím, že jednu špatnou vlastnost má.

Také vás může zajímat ...

Je prý velmi výbušný. Někdy to štve i jeho samotného, ale jako Slovák to údajně nedokáže ovládat. Navíc je Štefan ve znamení zvěrokruhu Lev, což je podle něj děsivá kombinace. Hádky s ním zřejmě bývají hodně nepříjemné.

Naznačil, že je výbušnější než Hanka, a ta musí mít tím pádem nervy ze železa. Poslouchat denně někoho, kdo se na ni vzteká, to určitě není nic příjemného.

Za ta léta už si ale zpěvačka nejspíš zvykla a snaží se ve Štefanovi vidět především to dobré. Zřejmě proto ho pořád chválí. Nechce, aby někdo věděl, jak moc to s ním má někdy těžké. Na veřejnosti totiž Margita působí jako beránek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama