Přiznal finanční problémy

Nepříjemné komplikace musí řešit herec ze seriálu Sestřičky Modrý kód David Gránský (28). Rodinný dům, který buduje společně s manželkou Nikolou (26), se totiž ocitlo na mrtvém bodě.

Ačkoli interiér už je prakticky hotov, venkovní část působí značně neupraveně. „Nezbyly nám korunky,“ postěžoval si herec. Ten se společně s manželkou ani nemůže koupat ve vlastním bazénu, který byl sice v plánu, ale ani na něj nezbyly finance.

Také vás může zajímat ...
Na svůj vysněný dům si ještě s Nikolou počkají

To ale zatím řeší tím, že se chodí cachtat o kousek dál ke svým rodičům. Jestli si ale od nich třeba půjči na to, aby mohl vlastní dům upravit do finální podoby, to je zatím otázkou.

Pokud by se ale třeba kvůli koronaviru mělo znovu přestat natáčet, třeba by nakonec Gránský u rodičů pomoci dožadoval. Evidentně má s nimi dobrý vztah, když bydlí takový kousek od sebe a nejspíš by tak měl velkou šanci na to, aby uspěl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...