Přiznal šokující věc

V rozhlasovém pořadu moderátorky Terezy Kostkové (43) přiznal herec Jiří Langmajer (53) neskutečné tajemství. Už rok a půl je totiž dědečkem! Jeho vnouček se jmenuje Tim a porodila ho Jiřího dcera Tereza.

I samotná Kostková nemohla uvěřit tomu, co Langmajer právě prozradil. Proč takovou krásnou novinu tak dlouho skrýval? Nejspíš neměl potřebu se o to s veřejností podělit, přeci jen je to soukromí jeho dcery.

Také vás může zajímat ...

S malým Timem si to skutečně užívá, sám totiž pronesl, že chodí po čtyřech, šišlá, hraje si, a zkrátka dělá všechno, co si jeho vnouček umane. Dokonce už mu i říká dědo, a jeho manželce Adéle Gondíkové (46) zase babi. Působí to, jako kdyby se Jiří v dětech znovu našel. Přál by si snad i on sám ještě dalšího potomka?

Chce další dítě?

V minulosti to zavrhoval a netvářil se na to. Adéla se na to navíc také příliš necítila, a v současnosti už ji v jejím věku asi porod přijde až příliš rizikový.

Na druhou stranu, existují i starší rodičky. Její dcera navíc za chvíli vyletí z hnízda a Adéle už je teď jasné, že to pro ni bude velmi těžké. Možná by byla i pro adopci. Než aby jejich manželství zkrachovalo, radši Jiřímu vyhoví, jako to asi dělá vždycky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...