Přiznal, že využívá svou matku!

I mezi slavnými osobnostmi se najdou tací, kteří se nepustí maminčiny sukně za žádnou cenu. Kupříkladu herec ze Slunečné Nobert Lichý (55) žije s matkou i ve svých pětapadesáti letech.

Také vás může zajímat ...

A jelikož se ho na to často novináři ptají, už si na podobné otázky vypěstoval averzi. „Tak s ní prostě žiju, no a co? Nevím, proč bych neměl žít s maminkou. Ať mi to někdo vysvětlí,“ vzteká se herec, který tvrdí, že alespoň není ani jeden z nich sám. Bohužel místo toho, aby si toho vážil, přiznal, že se občas k mamince nechová tak, jak by si zasloužila.

Všechny emoce prý vydá před kamerou a na jevišti

„Jsem k ní někdy krutej a zlej,“ svěřil se, že často zneužívá její lásky, dobrotivosti a laskavosti. I přesto ale evidentně nepřemýšlí o tom, že se osamostatní a třeba začne nový život s nějakou ženou. Prý všechny své emoce často odhalí na jevišti, a na lásku už nemá chuť.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...