Přiznala finanční problémy

Herečka Bára Štěpánová (60) má velkou radost z toho, že se k ní znovu hrnou pracovní nabídky. A především pak z toho, že se znovu natáčí seriál Ordinace v růžové zahradě 2, jehož je už dlouhé roky hvězdou.

Uplynulé měsíce pro ni totiž byly ve znamení velkého stresu. „Ve chvíli, kdy máte starosti, víte, že přijdou složenky, a uvědomujete si, že nemáte na zaplacení, těžko můžete relaxovat,“ svěřila se Bára. Ta ale tuší, že definitivně vyhráno ještě není.

Také vás může zajímat ...
Obnovení natáčení Ordinace Barboru zachránilo.

Pokud by se totiž v jejich pracovním kolektiv našel někdo, kdo by byl pozitivně testovaný na nemoc covid-19, natáčení by se znovu muselo přerušit.

„To by byl samozřejmě velký malér pro nás všechny,“ prozradila Štěpánová, která se snaží dohnat ztracené příjmy seč jí síly stačí. Dokonce se i nechala slyšet, že letos letní dovolená nepřichází v úvahu. Nejenom, že na ni prý nemá, ale hlavně by si ji ani nedokázala užít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...