Přiznala hlubokou finanční krizi

Herečka, známá ze seriálu Ulice, Aneta Krejčíková (29) se prostřednictvím sociálních sítích svěřila svým příznivcům s tím, jak složitý je pro ni život na mateřské dovolené.

Také vás může zajímat ...

A nebýt současných možností, které skýtá svět internetu, patrně by se s celou svou rodinou ocitla na úplném dně. „Já osobně, chci strašně moc poděkovat za to, že mám možnost si něco přivydělat, jsem opravdu velmi vděčná,“ prozradila herečka, která v současné době nic netočí a divadlo, ve kterém působí, nic nehraje.

Dceru porodila teprve před pár měsíci.

Využívá tak i podpory ze strany státu. „Jsem herečka na rodičovském příspěvku, který činí 10 tisíc na obě děti,“ postěžovala si, že to nemá opravdu snadné. A dá se tak očekávat, že pokud se k ní v blízké době dostane nějaká lukrativní nabídka, asi nebude dlouho váhat. A to i přes to, že svou dceru Antonii (4 měsíce) přivedla na svět teprve nedávno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...