Přiznala krach manželství

O krizi v manželství Báry Basikové (54) si už nějakou dobu cvrlikali vrabci na střeše. Dokonce se spekulovalo, že spolu se svým mužem Petrem Polákem (39) už nějaký čas nežijí jako partneři. Zpěvačka se ale snažila za každou cenu veřejnost přesvědčit, že je u ní doma všechno v pořádku.

Komu by se také chtělo přiznávat ke třetímu krachu manželství… Bylo ale jen otázkou času, kdy se pravda dostane napovrch.

Rok trvající neshody

Jako partneři si přestali manželé rozumět už před rokem, kvůli rodině se ale snažili udržet vztah pohromadě. Společné soužití se ale nakonec ukázalo jako nemožné. Zpěvačku prý neustálé spory s Polákem vyčerpávaly a psychicky ničily.

Také vás může zajímat ...

Proto se nyní partneři dohodli, že bude lepší, když se Polák od rodiny odstěhuje. Rozpad vztahu potvrdila novinářům sama Basiková. Kdo by ale čekal, že na sebe s manželem budou házet špínu, mýlil by se. Zpěvačka totiž bytostně nesnáší praní špinavého prádla na veřejnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...