Přiznala pikantní pravdu o nevěrách!

Krásná Jana Švandová (71) se rozpovídala o svém intimním životě. Prý měla tři románky ještě v trvajícím manželství. Proč vlastně podváděla?

Také vás může zajímat ...

„Když jsem byla nevěrná, tak jsem se rozvedla a vzala si toho, s kým jsem v tu chvíli chodila.“ V třetím svazku s realitním podnikatelem Pavlem Satorie (68) je prý už tak spokojená, že by podvádět nechtěla. Těžko uvěřit, když známe historky, jak si v mládí se spolužačkou Eliškou Balzerovou (70) omotávaly chlapy kolem prstu.

„Byly jsme mladé, zájem jsme si velmi užívaly a kluky si pěkně třídily.“ směje se Jana vzpomínkám na mládí plné nezávazného sexu a večírků. Říká, že pokud se současným partnerem chcete žít, tak musíte zatloukat. A pokud ne, tak to na sebe prásknete. Tak snad to má Satorie nastavené taky tak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama