Přiznala se, jak zahání smutek

Veřejně se přiznala k takřka fatální závislosti na Karlu Gottovi (80†). Muzikálová zpěvačka Monika Absolonová (44) si prý Mistrovými písněmi pokaždé léčí svoje splíny. Nejraději má: Jsou svátky! Dokonce i prozradila jednu historku ze svého života.

Také vás může zajímat ...

„Jednou, když jsem jela z mejdanu a byla jsem citově vyprahlá, zavolala jsem si odvoz vozu a v autě jsem měla vánoční CD Karla Gotta. Pouštěla jsem to tam nonstop asi 30 kilometrů,“ popisuje s tím, že problém byl v tom, že byl červen, a taxikář tak nevěřil vlastním uším!

Také se o tento zážitek obratem podělil se svými známými, a tak se Monice už druhý den ozval kamarád s tím, že on už dávno ví, že je praštěná, ale nemusí to přece vědět úplně všichni!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama