Přiznala svou novou obrovskou vášeň!

Hledala, čím by se zabavila, když teď nemůže hrát divadlo. A tak Dagmar Havlová (67) začala ve své vile tvořit. „Maluji obrazy. Sice špatně, ale ráda,“ říká se smíchem a velkou sebekritikou oblíbená herečka.

Také vás může zajímat ...

Kromě malování obrazů se před koncem roku pustila i do malování svého domu, kde žila s manželem, bývalým prezidentem Václavem Havlem (†75), vytvořila svůj první kalendář, díky kterému si připomněla dvanáct svých nejoblíbenějších rolí, a stihla i natočit film.

Přes svátky si pak procházela nové scénáře a vybírala si nové role. Prozradila, že až letos, poprvé od smrti milovaného muže, odložila smuteční černou barvu a začala chodit i ve veselejších barvách. Za takovouto činorodostí u žen bývá nová láska. Že by Dagmar něco tajila?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama