Přiznala vážné finanční problémy!

Není to tak dávno, co prý měla Veronika Arichteva na jídlo jen díky bohatým rodičů. Práce měla málo a co vydělala, okamžitě rozházela. Jak je na tom s penězi dnes?

Sympatická brunetka se nijak netají tím, že bývala svého času hodně naivní a měla pocit, že jí úspěch spadne sám do klína. Veronika byla přesvědčená, že na ni všude čekají a že se přes noc stane slavnou a bohatou herečkou.

Také vás může zajímat ...

Jenže přišla hodně ledová sprcha a po úspěchu v Ordinaci v růžové zahradě, kde si zahrála Sylvu Fryntovou, následoval strmý pád a setkání s realitou.

O mladou herečku nebyl zájem a těžko říct, co by s ní bylo, kdyby za ní nestáli bohatí a vlivní rodiče. „Byly doby, kdy jsem neměla ani korunu, nevěděla jsem, jestli budu mít časem na jídlo, na nájem, tak jsem se styděla,“ svěřila se vůbec poprvé budoucí maminka s tím, že veškeré peníze z Ordinace utratila.

Myslela si totiž, že po seriálu se nabídky jen pohrnou, jenže to se nestalo. Na tyhle krušné doby dnes už naštěstí jen vzpomíná, protože se vyhřívá na špičce českého showbyznysu. O zajímavé pracovní nabídky nemá nouzi a díky sociálním sítím vydělává jen na reklamě údajně statisíce.

Známé firmy jí mají nabízet své produkty zdarma za to, že se o nich na internetu zmíní.

Téměř z bídy se prý dostala mezi milionáře. Otázkou je, jestli je to opravdu jen její zásluha, nebo jestli jí z nouze někdo významně nepomohl. Je pravděpodobné, že nebýt Veroniky manžela, Bisera Arichteva (43), měla by pracovních nabídek o poznání méně a dost možná by s finančními problémy bojovala ještě dnes.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...