Linda Rybová: Přiznala, z čeho má největší komplexy

Herečka Linda Rybová (43) je pro mnohé diváky ztělesněním talentu a krásy, díky čemuž si jí všichni váží. Bohužel ona sama se tak rozhodně nevidí a neustále na sobě nachází nedostatky. Proč sebe tímto způsobem podceňuje? „Mám velký nos, velké oči i velkou pusu a k tomu vysoké čelo i hlavu,“ promluvila otevřeně o svém vzhledu. Proč je k sobě tak sebekritická?

Údajně ji o její kráse nemůže přesvědčit ani manžel David Prachař (59) v jehož očích je dokonalá! Herečka bývá často se sebou natolik nespokojená, že když se někdy podívá do zrcadla, lekne se sama sebe!

Také vás může zajímat ...

Pokud je to až tak vážné, nebude se v budoucnu rozhodovat pro zkrášlující zákrok, třeba nějakou plastickou operaci, aby se i ona sama cítila ve vlastním těle skvěle?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...