Přiznala, za co ji v dětství šikanovali

Bledá pokožka, divný obličej s rybíma očima a obsedantně kompulzivní porucha. To jsou hlavní důvody, kvůli kterým hvězda amerického trháku Mamma Mia! 2 Amanda Seyfriedová (32) v mládí tolik trpěla.

„Děti dovedou být velmi kruté. Jako dítě mě spolužáci šikanovali a ve škole se mi často posmívali,“ šla teď s pravdou ven Amanda. Sebevědomí ji zvedla až jedna z modelingových agentur, která si ji v jedenácti letech vybrala.

Také vás může zajímat ...

Svoje dřívější nedostatky nakonec přeměnila opět v přednosti v pokračování oblíbené letní komedie po boku své kolegyně herečky Meryl Streep (69) nebo takových fešáků jako jsou Pierce Brosnan (65) či Colin Firth (57). Nebezpečné poruchy se zatím sice plně nezbavila, jak sama tvrdí, ale v tom ji pomáhá její malá utajovaná dcerka, která ji prostě nedovolí se jimi zabývat.

Zvítězí nakonec i nad svou nemocí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...