Přiznala, že má hluboko do kapsy

Ačkoli patří Petra Hřebíčková (41) k našim nejobsazovanějším herečkám, rozhodně si nežije v žádném luxusu.

Naopak má momentálně hluboko do kapsy jako spousta umělců. To ostatně dokazuje, že se svým partnerem Matějem Dadákem (44) a synem Šimonem (4) stále žije v podnájmu, čehož zpětně hodně lituje.

Také vás může zajímat ...

„Je pravda, že jsem nešťastná z toho, že jsme nekoupili nemovitost, protože těch peněz nemáme tolik,“ svěřila se herečka. Hřebíčková je ale velkým „šetřílkem“ a díky tomu momentálně její rodina zvládá překonat zlé časy spojené s koronavirem.

Petra prý od června prakticky nepracuje, a nebýt toho, že má našetřeno na horší časy, patrně by se dostala do pořádných problémů. Jelikož ale umí hospodařit, nemusela si hledat novou profesi, k čemuž se odhodlala například její herecká kolegyně Barbora Mottlová (34).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama