Přiznala, že mládne především díky sexu!

I když sklidila Petra Janů (66) nedávno kritiku kvůli svému vzhledu, těžkou hlavu si z toho rozhodně nedělá. Legendární zpěvačka totiž razí názor, že žena by měla vypadat skvěle v každém věku, a pokud si k tomu dopomůže nějakou tou plastickou operací, rozhodně to není na škodu.

Existuje ale v jejím životě ještě něco, co jí prý omlazuje. Přiznala totiž, že je tak trochu závislá na sexu. Dokonce se o ní i psalo, že jeden čas létala za milencem až do Řecka a tvrdí, že o intimní potěšení přestane mít zájem až na smrtelné posteli.

Také vás může zajímat ...

„Nechápu, jak někdo může dělat z milostného života v pozdějším věku tabu,“ kroutí hlavou Petra, která si naopak myslí, že čím je člověk starší, tím více má v tomto ohledu zkušeností, a může si tak se svým partnerem více užívat.

Alespoň se tak prý nedegraduje do role služky, která se dokáže realizovat pouze u plotny..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama