Přiznala, že přemýšlela o sebevraždě

Za svůj život si zpěvačka Tina Turner (78) prošla jednou katastrofou za druhou. To se jí teď podařilo shrnout ve své biografii, kde mimo jiné uvádí, že byla nedávno, kdy u ní propukla nemoc, tak moc na samém dně, že dokonce naprosto vážně uvažovala o sebevraždě.

Naštěstí ji zachránil její současný manžel Erwin Bach (62), který jí daroval svoji ledvinu. Bez něho by pouhé tři měsíce po svatbě před pěti lety měla hodně namále. „Bylo obyčejné říjnové ráno, když jsem se probudila a zjistila, že ze sebe nevydám ani slovo. Měla jsem mrtvici,“ vzpomíná na jednu ze svých nejhorších zkušeností Tina.

Také vás může zajímat ...

Tehdy totiž doktoři zjistili, že jí ledviny fungují jenom na pětatřicet procent. Po vyléčené tuberkulóze a následném léčení rakoviny střev se dokonce svého muže ptala, jestli nelituje, že si vzal starou ženu. Letos ji zase zemřel její nejstarší syn Craig (+59).

Bude mít konečně klid?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...