Přiznání: Byl jsem už fakt na zabití!

Herec Jiří Langmajer (53) přiznal, že tři roky hodně bojoval s psychickými problémy a pomohl mu až psychiatr. Svůj sklon k alkoholu zdůvodňuje tím, že si na sebe vzal příliš velkou zátěž a chtěl si dokázat, že na to má.

„Zcela programově jsem s tím skončil,“ přiznal nyní. Sám se prý v minulosti hodně ničil, aby se dokázal lépe vcítit do velkých a náročných rolí. „Pořád to prožívám, ale ne tak intenzivně. Už to tolik nenosím domů. Se mnou muselo být k nežití, vím to. Asi jsem všechno prožíval víc, než jsem měl.“ Navíc není týmový hráč a neumí se svěřit a s někým to probrat.

Také vás může zajímat ...

Teprve spolupráce s lékařem mu pomohla.

Velkou roli v jeho proměně sehrála také manželka Adéla Gondíková (46).

Právě kvůli ní se šel léčit, protože ví, že se s ním nedalo žít. „Tak proto jsem vyhledal pomoc. Aby se mi ulevilo, aby se ulevilo i Adéle a mohli jsme spolu dál žít, protože jsem o to hrozně stál,“ přiznal.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...