Pro krásu i účinnou regeneraci

Výtažky z bílého čaje jsou považovány za zázrak přírodní kosmetiky. Jejich blahodárný vliv zajistí ochranu před volnými radikály, osvěžení unavené pleti, ošetření jakéhokoli typu pleti a její prozáření a zmenšení pórů.

Jednou týdně je vhodné na pleť použít jemný, ale účinný peeling s bílým čajem, který dokáže efektivně odstranit odumřelé buňky. Protože umí redukovat projevy infekcí a zabraňovat růstu plaku, přidává se bílý čaj také do zubních pas a ústních vod.

Obsahují ho ale i některé krémy na ruce a pleťové vody. Dnes si čaj, který byl dříve tak vzácný, že se mu přezdívalo nápoj císařů, může dopřát každý. Zrovna tak je běžně dostupná i kosmetika, která tento jedinečný nápoj obsahuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...