Pro kšeft už udělá cokoli

I když si herečka Aneta Krejčíková (27), známá ze seriálu Ulice, v minulosti stěžovala, že dostává pracovní nabídky pouze na základě vzhledu a především bujného poprsí, v tomto ohledu už asi nade všemi producenty zlomila hůl.

Také vás může zajímat ...

Na sociálních sítích totiž hojně vystavuje své poprsí a nejspíše se tak nebrání tomu, aby se k ní dostala další role, během níž dá nahlédnout do svého dekoltu. Možná se tím ale snaží také provokovat mužské fanoušky a tak trochu i partnera Ondřeje Rančáka (33), který jí v minulosti způsobil trápení, když měl údajně posílat fotky svého obnaženého těla jiným dívkám.

Ten sice v poslední době „seká latinu” a působí jako ten nejlepší partner na světě, ovšem nikde není psáno, že se to nebude opakovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...