Pro zásnuby si David Copperfield pronajal celý karibský ostrov!

Kvůli své výšce měla Claudia Schiffer v dospívání problémy s kluky – všichni byli menší!

Neobyčejní muži potřebují k sobě neobyčejné ženy. Ne vždy ale vztah vydrží.

David Copperfieldovi (62) a Claudia Schiffer (48) se rozešli už za šest let! Kouzla prováděl slavný iluzionista David Copperfield (62), vlastním jménem David Seth Kotkin, už jako malý kluk. A byl v tom opravdu dobrý. Ve dvanácti letech zorganizoval své první vlastní představení, tehdy pod přezdívkou Boy Divino. Když mu bylo šestnáct, už o kouzelnictví přednášel na univerzitě!

Také vás může zajímat ...

Mezi jeho nejproslulejší kousky patří zmizení Sochy svobody, letadla obklopeného lidmi nebo vlaku Orient Expres. Stejně jako umí utajit podstatu svých triků, utajoval většinou i své soukromí. V případě supermodelky Claudie Schiffer (48) to ale nebylo možné.

Ostatně, proč by také tajil jedinou ženu, které v životě řekl své „ano“?

Neměli na sebe čas.

Vyrostla předčasně

Ačkoliv Claudia Schiffer patří k nejkrásnějším ženám na světě, nikdy nesnila o tom, že její tvář bude zdobit titulní stránky magazínů. O své kariéře měla jasno: předpokládala, že se stane právničkou ve firmě, která patřila jejímu otci. Vždy převyšovala své spolužačky, tím je míněno skutečně fyzicky. Ve dvanácti letech vyrostla tak rychle, až jí to dělalo problémy a měla z toho dokonce mindráky.

„Měla jsem problémy s kluky, žádný z nich si nepřál, aby ho viděli s dívkou, která je vyšší než on sám,“ vzpomínala modelka. Jednoho dne si jí ovšem všiml úspěšný agent z modellingové společnosti a o její budoucnosti a slávě bylo rozhodnuto. Šest let nato si jí všiml jiný muž, který se pak stal důležitou součástí jejího života – v Berlíně potkala právě Davida Copperfielda.

Navštívila pak jednu jeho show a kouzelník jí pozval na pódium – jednalo se ovšem o předem domluvenou akci. Následné sblížení ale už v plánu nebylo a vzniklo spontánně. Velké osobnosti slaví zásnuby ve velkém stylu a tak si David pronajal karibský ostrov a tam požádal Claudii o ruku.

Navlékl jí přitom prsten s velkým drahým diamantem.

Teprve po rozchodu se opravdu usadila!

Vztah, který pečlivě sledovala všechna média na světě – nejen ta bulvární – pak probíhal bez skandálů. Ona k nim slavná dvojice vlastně neměla ani moc času. Pracovní povinnosti je neustále rozdělovaly a společně strávených chvil příliš nebylo. Aby si nějaké vyšetřil, létal David za svojí ženou po světě soukromým tryskáčem. Právě nemožnost být spolu prý nakonec stála za rozvodem.

Oba partneři se pak vrhli do dalších vztahů. David si vybral opět modelku, Francouzku Chloe Gosselin (34). S tou měl nejprve dítě, utajované před veřejností, ale nakonec si jí zřejmě vezme. Musí se rovněž vyrovnat se žalobou za dávné údajné znásilnění dospívající dívky, ke kterému mělo dojít před 30 lety.

Claudia je provdaná za režiséra Matthewa Vaughna (47), se kterým má tři děti a je spokojená.

Jde to i bez kouzel.

Placenou manželkou rozhodně nebyla!

Až příliš idylický vztah slavné dvojice budil různá podezření. To největší se týkalo možnosti, že jejich manželství je vlastně jen domluveným reklamním trikem – kdykoliv se psalo o Davidovi, byla propagována i Claudia a naopak. Novináři z jednoho francouzského magazínu tuhle teorii dokonce otiskli, a to neměli dělat! Vymysleli si dokonce, že David své ženě za její roli manželky platí.

Dvojice si to nenechala líbit, magazín zažalovala a soudní spor skončil jejím vítězstvím!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...