Proběhne další bitka slavných hereček?

Asi žádné ženě by nebylo příjemné, kdyby její manžel začal pracovat se svou bývalou ženou. Těžko říct, jestli je zrovna tou výjimkou potvrzující pravidlo hvězda seriálu Ulice Linda Rybová (44).

Také vás může zajímat ...
Batulková kdysi Rybové nafackovala, když svedla Davida

Ta totiž údajně nemůže přijít Daně Batulkové (62), exmanželce svého muže Davida Prachaře (61), dlouhé roky na jméno, protože jí kvůli nevěře nafackovala. Musí tak pro ni být těžké žít s vědomím, že jsou oba součástí Slunečné a asi se při natáčení často setkávají.

Prachař bude mít asi doma co vysvětlovat

Těžko říct, co nastane, pokud se David o své ex doma zmíní. Klidně se pak může jindy milující manželka proměnit v žárlivku a ztropit mu scénu. Ačkoli tak Prachař na podobnou roli čekal poměrně dlouho, možná nakonec ještě bude litovat momentu, kdy ji přijal

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...