Problémy s kšefty ze zahraničí

Herec Martin Dejdar (53) se musí kvůli synovi, který si plní sny v Americe, otáčet jako šroub a brát každý kšeft, který mu přijde do cesty. Jelikož ale v Česku asi nevydělá tolik, kolik potřebuje, rozhodl se, že přijme i v práci v zahraničí.

Také vás může zajímat ...

Dostal nabídku na moderování slovenské verze pořadu Nikdo není dokonalý společně s Mariánem Čekovským (41). Když ovšem měl nastat první den natáčení, jakoby se vše obrátilo proti nim. Dejdar údajně přišel chvíli před první klapkou o hlas a Čekovský zase po cestě spadl z motorky, přičemž si velmi bolestivě poranil ruce.

Možná to bylo pro herce znamení, že to není správné rozhodnutí. Přeci jen bude muset dojíždět na Slovensko, což ho bude taky něco stát, a navíc nebude mít tolik času na rodinu. Snad tedy nebude brzy litovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...