Problémy v manželství?

Je čím dál tím slavnější a patřičně si to užívá. Herečka SOŇA NORISOVÁ (46) ze seriálu Policie Modrava si život v Praze vychutnává plnými doušky, zatímco její manžel ADRIAN RAJTER (52) je se synem na Slovensku.

Vždy patřila mezi ty divoké a temperamentní dívky, které nechybějí na žádném večírku. Herečka Soňa Norisová (46), která září v seriálu Policie Modrava a V.I.P vraždy, se stala v Čechách velmi oblíbenou.

Také vás může zajímat ...

Původně pochází ze Slovenska, kde také momentálně žije její manžel Adrian Rajter (52) společně s jejich synem Michaelem (14). Ze začátku Adrian svou ženu podporoval a nikdy neměl sklony k velké žárlivosti. To koneckonců Soňa nesnáší, dokonce pronesla, že po boku chorobného žárlivce by žít nemohla.

Je jí totiž nejspíš jasné, že by jí neprocházelo to, co nyní. V Česku je víceméně bez dozoru, s manželem si sice volá a píše, ale jinak je volná jako pták a může jít, kam chce a s kým chce.

Muži jí nedají pokoj

Adrian měl být dlouhou dobu tolerantní, protože Soňa vydělávala celkem hodně peněz a společně si mohli žít na docela vysoké noze. Zřejmě si říkal, že to v tom Česku asi nakonec nebude tak špatné a že jejich odloučení za to evidentně stálo.

V poslední době se ale má o své lásce dozvídat věci, které se mu nelíbí. Soňu má totiž kontaktovat docela dost mužů, kteří ji zvou na rande či do kina. Norisová působí svůdným dojmem a o její atraktivitě nelze pochybovat. Dohromady s její náturou jde o vražednou kombinaci, kterou muži doslova milují.

Půjdou od sebe?

I když Soňa údajně manželovi tvrdí, že od nikoho pozvání nepřijímá, kdoví, jak je to ve skutečnosti. Je od ní stovky kilometrů daleko a jistotu tak žádnou nemá. Donutí ji snad žárlivými scénami, aby se vrátila zpět na Slovensko? Vypadá to tedy, že s manželem mají co řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...