Probudí se Menzel z umělého spánku?

Donedávna byl slavný tvůrce Vesničky střediskové Jiří Menzel (79) příkladem, jak se i ve vysokém věku může člověk udržet v obdivuhodné kondici a formě.

Bohužel nikdo neví dne ani hodiny, a nevěděl to ani on, když se po návratu z cesty na Slovensko chtěl vydal k manželce, ač již musel pociťovat silné zdravotní problémy. Zkolaboval ještě než odešel a Olga Menzelová (41), ho objevila až po několika hodinách v bezvědomí, když jí bylo divné, že se nedostavil.

V nemocnici v pražských Střešovicích se podrobil operaci hlavy, ale informace jsou kusé, patrně při pádu utrpěl zranění. Přitom operatéři zjistili akutní meningitidu neboli infekční zánět mozkových blan. Režisér nyní leží v umělém spánku ve vážném na jednotce intenzivní péče a prognózy jsou nejisté.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že bude hodně záležet na odolnosti jeho organismu, jak se s infekcí vypořádá…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...