Probuďte energii v těle

Večerní rituál je nutný

Klíčem k pocitu svěžesti po ránu jsou už večerní rituály, které dokáží velmi ovlivnit kvalitu spánku. Večer strávený se sklenkou vína, pozdní večeře a usínání u televize zruinuje váš spánek natolik, že se ráno budete probouzet tak akorát naštvaní. Zaveďte si před spaním alespoň dvacetiminutový odpočinek, kdy všechnu elektroniku vypnete a budete se věnovat sami sobě.

Ať už si dáte koupel nebo se začtete do knížky, přispějete tak k prohloubení spánku.

Pro někoho bývá velmi těžké vstát z postele po prvním zazvonění budíku, ale neustálé odkládání vstávání a zamačkávání budíku s posunem deset minut vám už energii nepřidá.

Také vás může zajímat ...

Trik na ranní vstávání

Vyzkoušejte jednoduchý tip, nenechávejte si místnost pro spaní zcela zatemněnou na noc, vaše tělo budete na vstávání při světle lépe reagovat a vy se začnete i přirozeně probouzet. Zlepší se tak nejen spánek ale i spánkový cyklus, který povede k vyrovnanějšímu fungování těla. Nic nedokáže tak tělo napumpovat energií a svěžestí jako ranní protahovací cviky.

Rozproudí krev, probudí svaly a vám se bude hned lépe fungovat. Pravidelné protahování přispívá nejen ke správnému fungování těla, ale povzbuzuje i psychiku a zlepšuje činnost mozku.

Vyzkoušejte několik jednoduchých cviků z jógy, už po dvou – třech dnech se budete po ránu cítit mnohem lépe.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...