Proč a jak užívat chlorellu

Pomůže vegetariánům

Chlorella se díky svému unikátnímu složení plným právem řadí do zdravé výživy. Je to užitečný doplněk stravy také pro vegetariány, protože obsahuje vápník, hořčík, draslík, ale i zinek a relativně dost železa.

Tyto prvky vegetariánům často chybí, protože se získávají z masa.

Důležité je správné dávkování

Chlorella je bohatá na flavonoidy, které chrání buňky před volnými radikály. Tím brání růstu nádorových buněk, posiluje imunitu a působí preventivně proti srdečním chorobám.

Pokud s chlorellou právě začínáte, dávejte si 1-2 čajové lžičky denně. Ideální je nalačno Pokud užíváte chlorellu v tabletách, doporučená denní dávka je 4-6 tablet, které je nejlepší si rozdělit na ráno, odpoledne a večer.

Užívání chlorelly je ideální ráno nalačno, minimálně 15 minut před jídlem, a večer před spaním. Pro rozmíchání chlorelly s nápojem nepoužívejte kovovou lžičku, která způsobuje oxidaci, a tím chlorellu znehodnocuje.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...